Dámské boty, vysoce kvalitní boty, módní boty,Levné boty outlet
 
Úvod >  Informace o přepravě

Informace o přepravě

Vaše objednávka by se měla uskutečnit do 4 až 6 pracovních dnů od platby a objednávky zboží a potvrďte doručení. Dodávka byla dokončena při pokladně. Prostřednictvím winmagic4u.cz všechny objednávky po předplacené službě winmagic4u.cz poskytují bezplatnou přepravní službu bezplatnou přepravní službu. Pokud se však zákazníci rozhodnou zaplatit, bude platit poplatek za doručení. Kromě toho, které objednávky budou odeslány do mezinárodních destinací pro mezinárodní přepravu.

Návrat a vrácení peněz
Naším hlavním cílem je winmagic4u.cz na nejvyšší úrovni požadované našimi klienty. Poskytujeme jednodušší dvoudenní směnný kurz, pokud nejste zcela spokojeni s vaším nákupem nebo máte sporné aspekty a většinu prvků, které lze vyměnit prostřednictvím winmagic4u.cz, jsou zakoupeny. Rozdílí se s jakýmkoli produktem, který chcete rozdělit do dvou dnů od doručení, stejným způsobem, musí nás být přitahováni e-mailem nebo telefonem.

Ve velikosti šumu, aby vás, nebo se vám nelíbí výrobek ve všech případech, budeme vyměňovat očekávaný formát nebo stejný výrobek, za předpokladu jeho použití na akciovém trhu. V takovém případě musí zákazník zaslat zboží na naši adresu, když oznamuje výměnu informací hlášených e-mailem. winmagic4u.cz nenese odpovědnost za zaslání stejného zpátečního průkazu.

Dodržujeme však nejvyšší standardy kvality winmagic4u.cz a vrátíme peníze na váš bankovní účet v případě, že se jedná o výrobní vadu nebo pokud neodpovídá objednávce. Totéž musí být stejný snímek odesílání e-mailu produktu do 2 dnů. Odesílejte do 2 dnů, pokud se toto oznámení vztahuje pouze na úhradu.

Vezměte prosím na vědomí, že je také nutné zajistit vrácení zboží a v každém případě zachovat (čárové kódy, značky, štítky atd.) Všech obalových materiálů nesmí být manipulováno nebo kontaminováno.

Doufáme, že od winmagic4u.cz koupíme, abychom zajistili, že naši zákazníci a dokonalá spokojenost s nakupováním jsou naší hlavní prioritou. Chceme, abyste byli rádi, kdykoli zakoupíte od nás, abychom vám poskytli ty nejlepší produkty a služby.

zpět
Copyright @2020 www.winmagic4u.cz. Dámské boty,vysoce kvalitní boty,módní boty,Levné boty outlet
kontaktujte nás,Odeslání a vrácení